Dzisiaj

Życia Mała Garść - Warszawa Torwar

Po ostatnim, bardzo emocjonującym wydaniu telewizyjnej "Szansy na sukces", którą wygrała Aleksandra Nykiel śpiewając m.in. piosenkę Anny Jantar pt. "Wielka dama tańczy sama" w duecie z Natalią Kukulską, czeka nas w najbliższy weekend równie ekscytujące wydarzenie.

Koncert "Życia mała garść" poświęcony pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego już w niedzielę, 26 maja na warszawskim Torwarze.

"Życia mała garść" to także tytuł piosenki z repertuaru Krzysztofa Krawczyka, której premiera miała miejsce w "Studio Rytm" w roku 1987. Gościem popularnego wówczas "Rytmu" był Jarosław Kukulski, który po licznych rozmowach telefonicznych ze słuchaczami, zasypującymi go pytaniami o plany zawodowe, nowe piosenki dla Natalii, a także o wspomnienia związane z Anną Jantar, zakończył audycję zaprezentowaniem piosenki "Życia mała garść" mówiąc: "Mamy właśnie taką piosenkę, która czekała chyba najdłużej na swoją premierę, bo już ponad rok... mimo że manager Krzysztofa zapewniał mnie i autora, że ta piosenka zostanie przedstawiona w najbliższym czasie, zaraz po nagraniu. Niestety, tak długo czekamy na przedstawienie tej piosenki i nic do tej pory z tego nie wychodziło. Korzystając z okazji chciałbym tę piosenkę zaprezentować słuchaczom, z prośbą o ocenę i chciałbym, jeżeli można, zadedykować ją mojemu ojcu, który jest chory od trzech tygodni. Może po wysłuchaniu tej piosenki polepszy mu się samopoczucie..."

Niezapomniane przeboje, które śpiewała i śpiewa do dziś cała Polska już w niedzielę, 26 maja zaprezenują: Daria Zawiałow, Dorota Miśkiewicz, Igor Herbut, Kayah, Katarzyna Groniec, Kuba Badach oraz Marek Piekarczyk. Wykonawcom towarzyszyć będzie Polska Orkiestra Muzyki Filmowej oraz Orkiestra Adama Sztaby. Bilety na to wyjątkowe muzyczne wydarzenie są wciąż dostępne! Zapraszamy.

0:00
0:00