Dzisiaj

      KonZMG_krakow.jpgcert dedykowany Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu pt. "Życia mała garść" miał swoją premierę 3 czerwca 2012 roku na KFPP w Opolu. Rok temu w Warszawie, na Torwarze udało się powtórzyć to szczególne widowisko. Reakcja publiczności w obu przypadkach była niezwykle wzruszająca, pełna emocji i niezwykle spontaniczna. Warto wracać do niezapomnianych melodii zaśpiewanych przez Annę Jantar oraz do kompozycji Jarosława Kukulskiego. Warto...

     6 października w Centrum Kongresowym ICE Kraków kolejna odsłona tego koncertu. Wystąpią: Kayah, Kasia Kowalska, Dorota Miśkiewicz, Ania Rusowicz, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Igor Herbut wraz z towarzyszeniem Orkiestry Adama Sztaby i Orkiestry Akademii Muzycznej w Krakowie. Adam Szytaba jest aranżerem wszystkich utworów, które prezentowane będą na scenie. Z uwagi na bardzo ograniczoną liczbę miejsc, koncert będzie rejestrowany a następnie udostępniony na platformie VOD PLAY KRAKÓW.

      "We wszystkich utworach, które piszę pragnę być sobą, chociaż niektórzy mają mi to za złe. Jednocześnie staram się być w zgodzie z najnowszymi tendencjami i stylami obowiązującymi na światowym rynku. Po prostu słucham nie tylko swoich utworów. Konkurentów jest wielu, bo ostatnio - oprócz uznanych i renomowanych twórców piosenek - pojawiło się wielu młodych, zdolnych kompozytorów i aranżerów. Ale to mnie cieszy, bo jest czynnikiem dopingującym do dalszej pracy nad sobą, do podnoszenia jakośći (...)" - tak określił swoje artystyczne credo Jarosław Kukulski na łamach "Śpiewamy i tańczymy " w 1980 roku.  

       Przed nami niezwykły koncert i wielkie przeżycia w roku, w którym obchodzimy 40. rocznicę śmierci Anny Jantar i 10 lat od odejścia Jarosława Kukulskiego, muzycznego małżeństwa, które pozostawiło po sobie... życia garść, i jak się okazuje wcale nie tak małą!